Remonty „pod klucz”

Zespół KONCEPT realizuje kompleksowe remonty domów, mieszkań, lokali użytkowych. Prowadząc kompleksowy remont sami zamawiamy materiały. Dostosowujemy też terminy dostaw zgodnie zapotrzebowaniem na dany materiał tak, by prace przebiegały sprawnie i nie angażowały przy tym inwestorów. Korzystając z tej opcji nasi klienci nie muszą zajmować się szukaniem stolarza, elektryka czy brukarza, gdyż współpracujemy z najlepszymi fachowcami tych specjalności. Dbamy o to, by prace wykonywane były w należytym porządku, zgodnie z zasadami sztuki budowlanej i z poszanowaniem własności naszych klientów. Do realizacji prac stosujemy najlepsze materiały i metody ich montażu, używając przy tym profesjonalnego sprzętu, gwarantującego eleganckie i solidne wykonanie. Kończąc prace zostawiamy po sobie idealny porządek.

Realizacje

Pizzeria Da Grasso

Kompleksowe prace remontowe w restauracji Da Grasso wykonane przez fachowców firmy Koncept.

Realizacja: zespół KONCEPT
Miejsce realizacji: Zduńska Wola

Mieszkanie w bloku 

Kolejna realizacja w której ze zniszczonego mieszkania w bloku pozostały tylko ściany zewnętrzne i profesjonalnie odnowione drzwi wejściowe. Całkowicie przerobiono instalacje centralnego ogrzewania chowając wszystkie rury w ścianach, anhydrytowa wylewka wyrównała podłogę,  instalacja wod-kan wymieniona na nową, elektryka z szeregiem  zabezpieczeń podzielona na 14 grup z elementami inteligentnego oświetlenia, te prace wykonał zespół Koncept.     Funkcjonalny i elegancki projekt stworzyło biuro projektowe   mpinside. 
Projekt:  mpinside      Realizacja: zespół KONCEPT
Miejsce realizacji: Zduńska Wola

Salon z pomieszczeń biurowych

Wyburzenie ściany,  demontaż sufitu, zmiana sposobu ogrzewania z kaloryferów na podłogowe, nowe okładziny na ścianach, suficie i podłodze zmieniły dwa pomieszczenia biurowe w jeden  wygodny i nowoczesny salon.
Projekt i realizacja: zespół KONCEPT
Miejsce realizacji: Kraków

Tynki dekoracyjne GIOLLI

FARBY DEKORACYJNE – TYNKI DEKORACYJNE GIOLLI – LEGENDARNY WŁOSKI DESIGN 

Farby dekoracyjne, oraz tynki dekoracyjne Giolli które znajdują się w naszej ofercie wraz z wieloma innymi produktami tej znakomitej włoskiej firmy o prawie 50 letniej tradycji, stanowią doskonałą bazę do aranżacji i wystroju każdego wnętrza. Tynki dekoracyjne to np. beton dekoracyjny, trawertyn, stiuk wenecki, marmorino, pozwalające na ozdobienie ścian zarówno w klasycznych jak i nowoczesnych, industrialnych wnętrzach.

Giolli

Farby dekoracyjne to np. aksamitna farba metalizowana (Argentea), metalizowana farba z piaskiem kwarcowym (Antico Riflesso Sabbiato), glinka wenecka w różnych odmianach (klasyczna – I Decori Del Montefeltro), (złota – I  Decori Punto Dorato), perłowa, doskonale zmywalna farba kreatywna (Sensazioni) i wiele , wiele innych. Pozwalają one wprowadzić odrobinę szyku i luksusu do każdego wnętrza. Ponadto firma Giolli jest również producentem doskonałych tynków zewnętrznychfarb wewnętrznych i fasadowych, farb specjalistycznych oraz farb przeciwgrzybicznych. Duża część produktów jest całkowicie wodoodporna i w pełni zmywalna, doskonale zastępuje tradycyjne płytki ceramiczne,

Rewitalizacja zniszczonego mieszkania w kamienicy

Remont od podstaw wykonali nasi fachowcy. Jasne ściany i podłoga optycznie powiększają pomieszczenie, ażurowe schody nie zabierają wizualnej przestrzeni.
Projekt i realizacja: zespół KONCEPT
Miejsce realizacji: Łódź

Remont małego pokoju

Projekt i realizacja: zespół KONCEPT
Miejsce realizacji: Zduńska Wola

Rozbudowa kuchni

Rozbudowa kuchni, polegała na dobudowaniu lekkiej ścianki zewnętrznej ze schodami na ogród. Duże okno w aluminiowej ramie miało w sobie mniejsze otwierane okno. Efektem jest wieksza o 3metry kwadratowe kuchnia z widokiem na piękny ogród.
Projekt i realizacja: zespół KONCEPT
Miejsce realizacji: Kalisz

Ścianka z obracanym telewizorem

Nasz pomysł na ściankę z obracanym telewizorem, telewizor można obracać o 180 stopni w lewo i prawo. Ścianka zbudowana z płyty meblowej.

 Projekt i realizacja: zespół KONCEPT
Miejsce realizacji: Łódź

Termomodernizacja siłowni na stadionie miejskim

Podczas prac ociepliliśmy sufit, wymieniliśmy grzejniki, zlikwidowano jedno z wejść i stworzono nową wentylację.Efekt- koszty ogrzewania zredukowane o 60%, nieporównywalnie  wyższy komfort dla sportowców podczas treningu.

 Projekt Zespół Koncept  realizacja:  KONCEPT
Miejsce realizacji: Zduńska wola

Cafe na Uboczu

Aranżacja wnętrz kawiarni kompleksowo realizowana przez naszych fachowców [również tych najmłodszych]  Niebawem zaprezentujemy Państwu efekt końcowy  miejsca gdzie można napić się najlepszej kawy w Warszawie.

 Projekt: Własny inwestorów. Realizacja:  KONCEPT   [W trakcie realizacji]
Miejsce realizacji: Warszawa Ursynów

Mieszkanie w bloku

Rewitalizacja  mieszkania w bloku z wielkiej płyty. Podczas prac wyburzyliśmy część ścian działowych, pozostałe ściany zostały wytynkowane i pomalowane matowymi farbami flugger, łazienka wymagała całkowitej przeróbki wodno-kanalizacyjnej. W mieszkaniu nasi fachowcy wymienili wszystkie instalacje na nowe. Złożyliśmy także meble w pokojach i kuchenne.  Efekt naszych prac widoczny na zdjęciach.

Mieszkanie urządzono w stylu Skandynawskim  pow.mieszkania 55m2. 

 

 Projekt i realizacjia Koncept 2017
Miejsce realizacji: Zduńska wola

Lampa zrobiona na zamówienie klientki.

Lampa wykonana jest z miedzi i mosiądzu,źródłem światła jest żarówka nawiązująca wyglądem do żarówki Thomasa Edisona. Barwa światła jest niemal identyczna jak barwa światła świecy.Lampa rozświetla pomieszczenie tak ciepłym i subtelnym światłem że trudno od niego oderwać wzrok. Niepowtarzalny wygląd w połączeniu z ukrytą elektroniką dały efekt w postaci pięknego rękodzieła. [sterowana pilotem lub programatorem czasowym]

Wkrótce więcej lamp i mebli naszej produkcji.

Projekt i realizacja; Koncept

W naszych realizacjach firma ABROX montuje sufity napinane.

Oświetlenie jest integralnym elementem większości sufitów. Sufit napinany ma taką przewagę nad innymi sufitami że sam może być lampą, bądź to na całej swojej powierzchni lub na wydzielonej części. Sufit taki może świecić w dowolnym kolorze a folia może być matowa lub z połyskiem. Sufity napinane firmy ABROX są odporne na zalanie, mają 15 letnią gwarancję, można je w razie potrzeby demontować. Sam montaż sufitu trwa kilka godzin i nie ma potrzeby usuwania mebli z pomieszczenia.

Rewitalizacja przedpokoju

Kolejna rewitalizacja przedpokoju