Łazienki kompleksowo

Remont łazienki to realizacja prac o wielu profilach. Zespół KONCEPT proponuje kompleksowy remont tych pomieszczeń oparty na pracach wszystkich specjalności: budowlanych, instalacyjnych, izolacyjnych, pokrywczych. Zespół nasz wyburzy bądź przebuduje ściany, przestawi drzwi, przerobi instalację wodno-kanalizacyjną. Zamontuje wszystkie elementy wyposażenia i dekoracji oddając do Państwa dyspozycji łazienkę w perfekcyjnym stanie.

Realizacje

Łazienka

lazienka szarosc pralka umywalka przezroczysta kabina

Elegancka łazienka nastolatki

Elegancka łazienka nastolatki wykonana przez naszych fachowców.

Projekt i realizacja: zespół KONCEPT
Realizacja: Warszawa

Nowoczesna łazienka w bloku

Nowoczesna łazienka w bloku, z kabiną prysznicową zrobioną na zamówienie i efektownymi półkami nad geberitem.

Projekt i realizacja: zespół KONCEPT
Miejsce realizacji: Zduńska Wola

Łazienka  

 

Projekt i realizacja: zespół KONCEPT
Miejsce realizacji: Annopole

Modernizacja wiekowej toalety w jednej z łódzkich kawiarni

Kompleksowy remont toalet polegał na demontażu starych pisuarów i płytek ceramicznych, wymianie instalacji hydraulicznej i elektrycznej. Efekt dalszych prac prezentujemy na zdjęciu.

Projekt i realizacja: zespół KONCEPT
Miejsce realizacji: Łódź

Duża łazienka

W dość dużej łazience, ok. 6m2 zamontowaliśmy dużą praktyczną umywalkę, szeroką i długą wannę w kształcie prostokąta. Zmieściła się tam też pralka i praktyczna szafka. Zabudowę wanny zrobiliśmy z nienasiąkliwego tworzywa, dzięki czemu unikniemy przykrego zapachu spod wanny w przyszłości.

Projekt i realizacja: zespół KONCEPT
Miejsce realizacji: Piaseczno

Łazienka

Białą toaletę na warszawskim Ursynowie ożywiliśmy szerokimi pionowymi pasami według projektu właścicielki. Efekt widoczny na zdjęciach.
[Cafe na uboczu]

Projekt i realizacja: zespół KONCEPT
Realizacja: Warszawa

Łazienka na poddaszu

Całkowita przebudowa łazienki w starej kamienicy na poddaszu.

Projekt i realizacja: zespół KONCEPT
Realizacja: Warszawa

Półka z szufladami pod lustrem

W tej realizacji chcemy Państwu zaprezentować niezwykle praktyczną półkę z pojemnymi szufladami wyposażonymi w segregatory, w których właściciele zmieścili wszystkie potrzebne w łazience przybory.

Projekt i realizacja: zespół KONCEPT
Realizacja: Warszawa

Metamorfoza pokoju

Według pomysłu inwestora przerobiliśmy nie używaną część domu na salon kąpielowy ze szklaną elewacją. Po wyburzeniu ściany wstawiliśmy wielkie okno z drzwiami  balkonowymi i przystąpiliśmy do tworzenia łazienki,  za  oknem postawiliśmy drewniane pergole dla stworzenia intymności  podczas korzystania z salonu kąpielowego. Wszystko to w rekordowo krótkim czasie 14 dni roboczych.

Projekt i realizacja: zespół KONCEPT
Realizacja:  Łódź

Przebudowa łazienki i wc w bloku

Podczas prac remontowych nasi fachowcy zburzyli istniejące zabudowy , przerobili instalacje hydrauliczną i elektryczną,następnie zamontowano okładziny. Ostatnim etapem był montaż markowej  armatury i lakierowanych na wysoki połysk mebli.   Efekt w postaci eleganckiej łazienki  widoczny na zdjęciach.

Projekt: Własny właścicielki mieszkania

Realizacja: Sieradz

Przebudowa łazienki  w domu

Sufity napinane

Do modnych łazienek polecamy sufity napinane firmy ABROX

Tynki w łazienkach

Całkowicie wodoodporne tynki dekoracyjne GIOLLI barwione na dowolny kolor, stanowią realną alternatywę dla tradycyjnych płytek ceramicznych. Do dyspozycji naszych klientów mamy komplet katalogów z każdym rodzajem dekoracji, fachowe doradztwo, certyfikowanych fachowców, którzy w krótkim czasie zrobią w Państwa łazience ściany odporne na grzyby i wilgoć, w pełni zmywalne o wyjątkowej, idealnie gładkiej strukturze, lub z fakturą. Szeroka paleta barw daje ogromne możliwości dekoracyjne. Nowością są „ściany betonowe” w różnych odcieniach szarości i o różnej strukturze [np. stary beton].

stiuk2